Na ratunek alergikom!

Badania pokazują, że na alergię cierpi nawet 40 % społeczeństwa. Jak temu zaradzić? Dowiesz się na Międzynarodowych Targach Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej w Warszawie, 2 i 3 grudnia. Na pomoc alergikom przybędziemy również my! Zabierzemy ze sobą zapas bezglutenowych specjałów.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Już 16 września od godziny 10 czekamy na Was w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Przed nami wyjątkowe spotkanie w gronie członków Dolnośląskiego Koła Przyjaciół Dzieci z Fenyloketonurią.

Dzień Diety Bezglutenowej

Mamy świetną wiadomość. Ruszyły zapisy na I. Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej w Lesznie! Nie przegapcie okazji i już 10 czerwca spotkajcie się z nami przy bezglutenowy hot-dogu oraz pysznej zupie z kotła.

Bezglutenowy Dzień Dziecka

Zabierz swoją pociechę na piknik naukowy z okazji XII Międzynarodowego Dnia Celiakii. Czekają na Was liczne atrakcje, wykłady, pokaz bezglutenowej kuchni molekularnej. To wszystko już 3 czerwca w Warszawie!

Spotkajmy się we Wrocławiu.

Każda okazja jest dobra, aby się poznać i spróbować dowiedzieć się czegoś nowego o sobie. Najbliższa odbędzie się już w tę sobotę 08.04.2017 we Wrocławiu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Wrocławiu na ul. Kamieńskiego.

Kolonie z „Natalią”

Wakacje i morze? Nie może być lepiej. Szczególnie jeśli można spędzić je w malowniczym Niechorzu. Ośrodek "Natalia" zaprasza na kolonie rehabilitacyjną dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat na diecie bezglutenowej i innych dietach eliminacyjnycha.

Wakacje Śródziemnomorskie!

Można być zauroczonym na pocztówkach, można się zachwycać na filmach, a można tak po prostu pojechać i zobaczyć. Hiszpania i Włochy czekaj. Zdecydowanie warto!

„Natalia” zaprasza na wczasy.

Malownicze tereny, zieleń i plaża na wyciągnięcie ręki. Tak wyglądają kolonie w Ośrodku Natalia w Niechorzu, który zaprasza na turnus rehabilitacyjny osób oraz dzieci z opiekunami na diecie bezglutenowej i innych dietach eliminacyjnych.

Kolonie z Bezglutenową Mamą.

Wakacje z mamą muszą być magiczne. I takie są kolonie z Bezglutenową Mamą, które odbędą się w dniach od 25 czerwca do 9 lipca nad wielkopolskim Jeziorem Wieleńskim.

Kolonie Letnie „U Zawadów”

Choć do lata zostało jeszcze trochę czasu, warto już dziś pomyśleć o letnim wypoczynku dla najmłodszych. W dniach od 11 do 22 lipca, w Koniakowie "U Zawadów", odbędą się bezglutenowe kolonie letnie dla dzieci.