Nowa odsłona naszego e-sklepu

12. sierpnia 2019 roku uruchomiliśmy nasz nowy sklep internetowy. Zachęcamy wszystkich Klientów do zarejestrowania konta i zakupów.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Przed nami wyjątkowe spotkanie w gronie członków Dolnośląskiego Koła Przyjaciół Dzieci z Fenyloketonurią. Już 6 kwietnia od godziny 10:30 czekamy na Was w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Zapraszamy na piknik rodzinny

Już 26 maja odbędzie się jedyna taka impreza w Polsce! Nie przegapcie okazji i zapiszcie się na rodzinny piknik z Bezglutenową Mamą.

Spotkaj się z nami we Wrocławiu!

Już 24 marca odbędzie się wiosenne spotkanie w gronie członków Dolnośląskiego Koła Przyjaciół Dzieci z Fenyloketonurią. Nie może Cię zabraknąć!

Czas na świąteczne zakupy!

Zajrzyj do naszego sklepu i sprawdź, jakie wielkanocne przysmaki przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem. Mazurki, makowce, babeczki do koszyczka to jedynie część naszej świątecznej oferty.

Wpadnij na bezglutenową Konferencję!

Już 10 marca przyjedź do Wrocławia na Konferencję z okazji XIII Międzynarodowego Dnia Celiakii. Na wszystkich uczestników czeka mnóstwo wiedzy teoretycznej oraz możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznych. Nie przegap okazji i zapisz się już dziś.

Na ratunek alergikom!

Badania pokazują, że na alergię cierpi nawet 40 % społeczeństwa. Jak temu zaradzić? Dowiesz się na Międzynarodowych Targach Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej w Warszawie, 2 i 3 grudnia. Na pomoc alergikom przybędziemy również my! Zabierzemy ze sobą zapas bezglutenowych specjałów.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Już 16 września od godziny 10 czekamy na Was w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Przed nami wyjątkowe spotkanie w gronie członków Dolnośląskiego Koła Przyjaciół Dzieci z Fenyloketonurią.

Dzień Diety Bezglutenowej

Mamy świetną wiadomość. Ruszyły zapisy na I. Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej w Lesznie! Nie przegapcie okazji i już 10 czerwca spotkajcie się z nami przy bezglutenowy hot-dogu oraz pysznej zupie z kotła.